Junior Teams 2015

Team Position on Ladder  Finals Coach
Under 10
Under 10 Mixed Red 11th Warren & Nick Davey
Under 10 Mixed Black Minor
Premier
Alice Arnold
Under 10 Mixed Silver 3rd Andrew & Lindsay Layzell
Under 10 Girls 6th Lisa Carruthers
Under 12      
Under 12 Mixed A 3rd Premier Stuart Carruthers
Under 12 Mixed Pennant 3rd Runners Up Chris Silvers
Under 12 South Red 2nd Gary Smith
Under 12 South Black 5th Janine Naumen
Under 12 Girls A MP Premier Julian Pratt
Under 12 Girls Pennant 3rd Taryn Clothier & Kirsty Gardiner
Under 14      
Under 14 Mixed A 3rd Michael Pearce & Josh Ephraums
Under 14 Mixed Pennant South East 7th Haydon Jones & Ash Bingle
Under 14 South Red 6th Ash Jones & Jono Stewart
Under 14 South Black 7th Adam & Ben Davey
Under 14 Girls A 6th Lex Johnson
Under 14 Girls Pennant 6th Phoebe Willcock
Under 16      
Under 16 Mixed A 2nd Premiers Steve Willer & Ed Arnold
Under 16 Mixed Pennant South East 5th Con D’Cruz
Under 16 South 6th Mark Lambert
Under 16 A Girls 3rd Premiers Sue Styles
Under 16 Girls Pennant SE 13th Warren Davey
Under 18      
Under 18 2nd Runners Up Shantel Blake

 

 

Premiership Teams

Under 16 Girls A Under 16 Mixed A Under 12 Mixed A Under 12 Girls A
Georgia Elston Nicole Amiet William Carruthers Dominique Blatherwick
Charley Malligan Alice Arnold Jacques Carstens Emily Butler
Thirumagal Arunachalam William Campbell Emilia Downes Hannah Cote
Olivia Carruthers Max Dalton Kester Duggan Ilé De Vos
Charlotte Crole Rhy Dyball Markus Duggan Arielle Hutson
Olivia Downes Nathan Ephraums Dominic Eddy Shayla Jansz
Emilia Downes Cooper Green-Shiel Nicholas Fitzgerald Laura Loycke
Isabella Dredge Thomas Harris William Garbelotto Elise McLeod
Sarah Hunter Alistair Hart Josie Lawton Molly O’Neill
Marlo Kennedy Felix Harvey Aiden Mosford Puck Okhuizen
Molly Rowe Brad Marais Lachlan Paice Evie Stansby
Meg Siedle Sam McLoughney Anthony Papadopoulos Jessica Stewart
Alex Siedle Josh Mulder Quinten Slobbe Emily Stewart
Pim Okhuizen Davin Walker
Simon Rodgers
Ben Rogalsky
Mitchell Stutterd